FTTH SC APC FTTH iš anksto bur optinio pluošto greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis FTTH SC APC FTTH iš anksto bur optinio pluošto greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis FTTH SC APC FTTH iš anksto bur optinio pluošto greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis FTTH SC APC FTTH iš anksto bur optinio pluošto greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis FTTH SC APC FTTH iš anksto bur optinio pluošto greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis FTTH SC APC FTTH iš anksto bur optinio pluošto greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis

FTTH SC APC FTTH iš anksto bur optinio pluošto greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis

€40.78
Yra sandėlyje
g152

Pakartojamumas: 0.2 dB
Prekės Pavadinimas: Uv spinduliuotė
Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
Dydis: 55cm
Mainai: 0.2 dB
Jungties Tipas: SC/APC
Ilgaamžiškumas: 1000times

  • FTTH SC APC FTTH iš anksto bur optinio pluošto greita jungtis SC APC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis Nemokamas pristatymas

    Produkto Aprašymas

    Tiekimo iš anksto įterptųjų FTTH SC/APC optinio pluošto greita jungtis

    1. FTTH projektas tinkami naudoti

    2. Lauko įdiegti

    3. Įdėkite nuostolių mažiau kaip 0.15 dB

    4. Metalo V-formos ertmę gerai dirbti aukštos ir žemos temperatūros

    5. Įrengimas mažiau nei 1 minutes

    6. Patikimos ir kokybiškos optikos našumą

    7. Kabelio Tempimo bandymas atitinka Telcordia GR-326-RK

    Naudojimas:

    1. Paskirstymo kadrų

    2. Techninės priežiūros ar pagalbos atkūrimo pluošto tinklai

    3. Patch panels

    4. FTTH Realizavimo

    5. Lauko žodį

    PUNKTAS

    Techniniai Parametrai

    Taikoma

    Lašas kabelis / Patalpos kabelis

    0,9 mm Stora Rezervo Pluošto, 2.0 mm, 3.0 mm Lašas Kabelis

    Optinio pluošto skersmuo

    SM(9/125), MM 50/125, 62.5/125)

    125µm ( 657A & 657B )

    Stora rezervo skersmuo

    250µm

    Pluošto režimas

    Vieną režimas

    Veikimo laikas

    Apie 100s(nr. pluošto cut)

    Įdėkite nuostolių

    ≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

    Grįžti nuostolių

    > 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC)

    Tvirtinimo stiprumą plika pluošto

    >5 N

    Tvirtinimo stiprumą plika pluošto turėtojas

    >10 N

    Atsparumas tempimui

    >50 N

    Naudojant temperatūros

    -40~+75°C

    On-line atsparumas tempimui (20 N)

    IL ≤ 0,5 dB LR ≤ 5dB

    Mechaninis patvarumas (500 kartų)

    IL ≤ 0,5 dB LR ≤ 5dB

    Drop-off bandymas (drop-off aukštis 4m,kartą per kryptimi, visiškai 3 kartus)

    IL ≤ 0.3

    Žymos: mechaninė jungtis sc apc, pluošto conector lc apc, optinis kabelis apc sc, 100 greitai conector apc, greitai vielos conector, greitai conector usb c, pk apc jungtis greitai, lc apc greita jungtis patalpų, greitas jungtis apc huawei, jungties adapteris sc apc.

  • Atsiliepimai (0)

    Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai